kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes PAISJE MASAZHI PER PALESTER 15.000 Leke

  Shitet paisje masazhi profesionale (me motor te fuqishem).
  Paisje eshte e perdorur dhe ka 4 rripa funksional,
  eshte ne gjendje shume te mire pune.
  Jepet me 6 muaj garanci.


  cel 069 2214881
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160217_110512.jpg
S: 904
Madhesia: 55.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160217_110428.jpg
S: 390
Madhesia: 50.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu