kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shitet biciklete KTM full XT

  Shitet biciklete KTM Loreto City Cross
  Bicikleta kushton 650 MIJE LEKE. Grupin dhe aksesoret i ka origjinal te fabrikes SHIMANO DEORE XT 10xspeed. Gomat 28-she .

  Te interesuarit 0683060402
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1111111.jpg
S: 1974
Madhesia: 28.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 222222222.jpg
S: 855
Madhesia: 28.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3333333.jpg
S: 818
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1464220634955-01.jpg
S: 833
Madhesia: 48.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1464220652836-01.jpg
S: 816
Madhesia: 42.4 KB