kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Nicon 900 euro

    Shitet Nicon d300s me lente 17-55mm f 2.8 2 bateri..grip..Blitz sb 800 dhe cant Cel. : 0692169684
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  FB_IMG_1455622512315.jpg
S: 502
Madhesia:  17.0 KB