kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, SHES AMPLIFIKATOR PER MUZIK, SHUM TE FUQISHEM Viti 2013, 20.000 Leke

  SUPER OKAZION SHES AMPLIFIKATOR SHUM TE FUQISHEM PER MAKINA DHE PER RESTORANTE E LOKALE COMPLET ME GJITH FISHAT.CMIMI 200 MIJ LEK TE VJETRA. TE DYJA. PER ME SHUM NA KONTAKTONI NE CEL:0693939320. DO NGELENI SHUM TE KENAQUR, JAN TE SJELLA NGA GJERMANIA.NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE .

  Cel. : 0693939320
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160216_120702.jpg
S: 599
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160216_120721.jpg
S: 435
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160216_120729.jpg
S: 375
Madhesia: 30.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160216_120736.jpg
S: 363
Madhesia: 48.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160216_120852.jpg
S: 406
Madhesia: 33.7 KB