Shes kėpucė italiane pėr burra dhe gra tė prodhuara nė Itali pėr tregun italian. Kėpucėt janė tė reja, tė llojeve tė ndryshme dhe tė numrave tė ndryshėm. Ēmimi ėshtė i shumė i leverdisshėm dhe mjaft konkurrues nė treg. Kėpucėt shiten me shumicė dhe me pakicė. Kush ėshtė i interesuar tė telefonojė nė kėtė numėr: 067 48 78 225.

Cel. : 067 48 78 225