Zona/Rruga : Pishat e buta

Ne zonen e pishave te buta (kompleksin Albgolem) Jepet me qera apartamenti me dy dhoma nje dhome gjumi per ciftin nje per dy femije. Shtepia ka 2 ballkone dhe tualet te mjaftueshme per rekreacion. Eshte e pajisur me guzhine per gatim efektive dhe uje e drita 24 ore ne 24. Obkjekti i banimit eshte i survejuar dhe ka mjaft facilitete prane saj. Cmimi per muaj eshte 250 mije deri ne fillimin e sezonit te veres nese kerkoni per fundjava cmimi diskutohet
te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696938495