devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK ,350 Euro,kat 5,Ambasada Amerikane.

  Zona/Rruga : Ambsada Amerikane,Hotel Grand, Melrose dhe Fresku


  1-Jepet me qera apartament tek Ambasada Amerikane,2+1,kat 5,mobilim shume i mire ,cmimi;350 euro

  2-Jepet me qera apartament me siperfaqe 85 m2,2+1,tek Fresku,kat 5,mobiluar ,cmimi 20000 leke.

  3- Jepet me qera apartament ,ne nje pallat te ri,prane Hotel Grandit,2+1,kat 8,mobiluar,1 banjo,cmimi 450 euro.

  4-Jepet me qera Apartament ,ne nje pallat egzistues,mobilim luks,kat 4,2+1,prane Kinema Agimi,guzhine me vete,cmimi 400 euro.

  5- Jepet me qera apartament me siperfaqe 110 m2,(foto)Tek Melrose,me pamje nga Liqeni,kat 6,2+1,mobilim luks,cmimi 450 euro.

  6-Jepet me qera prane Ekonomikut,2+1,mobilim luks,cmimi 450 euro.

  7-Jepet me qera apartament me siperfaqe 120 m2,prane Restorant Floges,2+1,mobilim luks,cmimi 500 euro.

  8-Jepet me qera, Apartament me siperfaqe 120 m2,2+1,mobiluar ,cmimi 400 euro dhe Ambjent Banimi,me siperfaqe 220 m2,3+1,kat 9,prane
  Stadiumit Qemal Stafa,cmimi 1000 euro.


  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM01109.jpg
S: 1204
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM01113.jpg
S: 644
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM01112.jpg
S: 628
Madhesia: 33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM01115.jpg
S: 644
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CAM01116.jpg
S: 639
Madhesia: 26.3 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com