kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofertat E Shen Valentinit 2018 Fillojne Nga 59 Eur Cel 0694500511

  OFERTAT E SHEN VALENTINIT 2016 FILLOJNE NGA 59 EUR
  Alpha Travel and tours
  +355694500511
  Shėn Valentini nė Ulqin, 3 Ditė €59: Nisje mė 12 Shkurt - Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 2 Netė nė Hotel 4* nė Ulqin. Vajtje-Ardhje me Autobus, Mėngjese dhe Darkė, Transfertat dhe Shėtitjet. Ulqin 59 €

  Shėn Valentini nė Romė, 5 Ditė - €249: - Nisje mė 12 Shkurt - Vizitohet: Romė, Fjetje 2 netė nė Traget dhe 2 netė nė Hotel 3* nė Romė. Vajtje - Ardhje me Traget dhe Autobus, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet, Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit. Rome 249 €

  Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259: Nisja mė 25 Mars - Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netė nė Traget, 1 natė nė Napoli dhe 1 natė nė Sorrento. Lundrimi me Traget Durės - Bari dhe Sorrento - Kapri. Napoli 259 €

  Ski nė Kolashin, 3 Ditė €99: - Nisje mė 15 Janar. Fjetje 2 netė nė Hotel Cile 3*, Kolashin me Mėngjese dhe Darka, Vajtje - Ardhje me Autobus.
  Kolashin 99 €

  Ski nė Kodra Diellit - Tetovė, 3 Ditė €119: Nisje mė 15 Janar. Fjetje 2 netė nė Hotel Scardus 4* me Mėngjese dhe Darka, Vajtje -
  Ardhje me Autobus. Kodra Diellit - T... 119 €

  Shėn Valentini nė Paris. 7 ditė €349: Nisja mė 11 Shkurt - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 3 netė nė Paris, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Milano. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė. Paris 349 €

  Udhėtim nė Stamboll, 4 Ditė €209: - Nisja mė 14 Janar - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetjen nė Hotel, me mėngjes, Transfertat dhe Shėtitjet. Stamboll 209 €

  Shėn Valentini nė Selanik, 3 Ditė €79: Nisja mė 12 Shkurt - Vizitohet: Selanik. Fjetje 2 netė nė Hotel 3* nė Selanik. Udhėtimi me autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Selanik 79 €

  Pranverė nė Barcelonė, 4 Ditė €399: Nisja mė 12 Mars - Vizitohet: Barcelonė. Fjetje 3 Netė nė Barcelonė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonė - Shkup, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Barcelone 399 €

  Pranverė nė Berlin, 4 Ditė €399: - Nisja mė 31 Mars - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė. Fjetje 3 netė nė Hotel nė Berlin. Shoqėrues Shqiptar gjatė gjithė udhėtimit. Berlin 399 €

  Weekend nė Strugė, 3 Ditė €59: - Nisje mė 15 Janar. Ēmimi pėrfshin: Fjetje nė Hotel, me Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel Ambienti 3* dhe Fjetje me Mėngjes dhe Darkė nė Hotel Izgrev 5*, Turi nė Strugė dhe Ohėr dhe Transporti vajtje ardhje me autobus. Struge 59 €

  Shėn Valentini nė Zyrih dhe Bazel, 4 Ditė €399: - Nisja mė 12 Shkurt - Vizitohen: Zyrih, Lucernė, Bernė, Bazel, Lozanė. Fjetje nė Zyrih 2 netė dhe 1 natė nė Bazel. Fluturimi me avion Prishtinė - Bazel - Prishtinė. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranė - Aeroporti i Prishtinės, Mėngjeset nė Hotel, Transfertat dhe Shėtitjet. Zyrih 399 €

  Pranverė nė Amsterdam, 4 Ditė - €399: - Nisja mė 11 Mars - Vizitohen: Amsterdam, Hagė dhe Rotterdam nė Hollandė. Fjetje 3 netė nė Amsterdam. Fluturimi me avion Podgoricė - Bruksel Podgoricė. Transferimi me autobus nė Aeroportin e Podgoricės. Amsterdam 399 €

  Shėn Valentini nė Vjenė dhe Budapest, 5 Ditė €199: - Nisja mė 11 Shkurt, - Vizitė: Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Vjenė, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 1 natė nė Split, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Budapest, 1 natė nė Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen nė Hotel me mėngjese, Shqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Vjene 199 €

  Ski nė Mavrovė, 3 Ditė €99: - Nisje mė 15 Janar. Fjetje 2 netė nė Hotel Makpetrol 3* me Mėngjese dhe Darka, Vajtje - Ardhje me Autobus. Mavrove 99 €
  Shėn Valentini nė Dubrovnik, 3 Ditė €75: Nisja mė 12 Shkurt - Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 Netė nė Hotel 3* nė Dubrovnik. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit. Dubrovnik 75 €

  Shėn Valentini nė Strugė, 3 Ditė €59: Nisje mė 12 Shkurt. Ēmimi pėrfshin: Fjetje nė Hotel, me Mėngjes dhe Darkė nė Hotel Ambienti 3* dhe Fjetje me Mėngjes dhe Darkė nė Hotel Izgrev 5*, Turi nė Strugė dhe Ohėr dhe Transporti vajtje ardhje me autobus. Struge 59 €

  Shėn Valentini nė Stamboll, 4 Ditė €229: - Nisja mė 11 Shkurt - Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 3 netė nė Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranė - Stamboll - Tiranė. Stamboll 229 €

  Weekend nė Dubrovnik, 3 Ditė €75: - Nisja mė 15 Janar - Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 Netė nė Hotel 3* nė Dubrovnik. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit. Dubrovnik 75 €

  Pranverė nė Pragė, 7 Ditė €279: Nisje mė 22 Mars - Vizitohen: Pragė, Karlovy Vari, Vjenė, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinė. Fjetje: 2 netė nė Pragė, 1 natė nė Split, 1 natė nė Vjenė, 1 natė nė Bratislavė dhe 1 natė nė Beograd. Udhėtimi me autobus Tiranė - Split - Zagreb - Vjenė - Pragė - Budapest - Beograd - Prishtinė - Tiranė. Prage 279 €
  Pranverė nė Bregdetin Dalmat, 4 Ditė €139: - Nisja mė 19 Mars - Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Split, Parku Krka, Budva, Kotorr. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 Netė nė Dubrovnik dhe 1 Natė nė Zadar. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit. Dubrovnik 139 €

  Shėn Valentini nė Dubai, 5 Ditė €699: - Nisja mė 11 Shkurt - Ēmimi pėrfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje nė Hotel me 3 yje, me mėngjese, Transfertat dhe Shėtitjet. Dubai 699 €

  Shėn Valentini nė Sofje, 3 Ditė €99: - Nisje mė 12 Shkurt - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit. Sofje 99 €

  Shėn Valentini nė Korfuz, 3 Ditė €75: - Nisja mė 12 Shkurt - Vizitohet: Korfuz. Fjetje: 2 netė nė Hotel 3* me Mėngjese, nė Korfuz. Udhėtimi me autobus dhe Traget dhe Shqoėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Korfuz 75 €
  Zbritje pėr Rezervime tė Hershme dhe Oferta Speciale.


  Per prenotime kontaktoni
  Alpha Travel and tours
  +355694500511
  Menyrat e pageses brenda dhe jashte shqiperise:
  - Shqipetaret nga cdo rreth mund te bejne pagese ne cdo dege te bankes reiffeisen bank ne llogari te Alpha travel
  - Cdo Dege e Bankes Reifeisen eshte hapur nga e hena ne te premte nga ora 9 e mengjesit deri ne 2:30 te drekes.
  - Te tjeret qe ndodhen jashte shqiperise mund te bejne pagesen nepermjet Western Union , Ose Money Gram.
  Adressa jone eshte :
  Alpha travel and tours
  +355694500511
  RR Durresit perballe amb polake
  ( RRugica qe lidh rajonin e policise nr 3 mine peza me RR e durresit)
  Tirane...
  Shqiperi..
  .


  Tel. : 355694500511

  Cel. : 0694500511
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hug.jpg
S: 137
Madhesia: 57.6 KB  
  ALPHA
  TRAVEL AND TOURS

  adresa:Rruga E Durresit,
  perballe ambasades polake
  Tirane -Shqiperi

  Tel :042237084

  Cel:0694500511
  Apliko Tani, Kliko Ketu