kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Laptop Elitebook 2530p 12.5 inch coredue 110Euro

  Hp elitebook 2530p Core due x200s 12.2 inch , 160 hdd,, 4 giga ram, kasa prej gome anti shock,eshte shume i perdorshem per servise dhe student.
  Cel. : 0673434532
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 553
Madhesia: 52.5 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685624102
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al