devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Market dhe Lokal Kati 1, 98 m² 1.200 Euro/m² (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  1-Shitet Lokal me siperfaqe 98 m2,kat 1,ne nje pallat te ri ,tek Liqeni i Thate,i pajisur totalisht,me 2 banja,cmimi 1200 euro/m2.

  2- Shitet Market i gatshem ,prane Liqenit te thate,prane Colombos.

  3-Shitet Lokal me siperfaqe 70 m2,tek Komuna Parisit,me hipoteke,gjysem-podrum,cmimi 2000 euro/m2.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151125_152217.jpg
S: 987
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151125_152415.jpg
S: 671
Madhesia: 28.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151125_152428.jpg
S: 664
Madhesia: 19.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151125_152350.jpg
S: 656
Madhesia: 47.5 KB  


  AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com