kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion Shitet Kabinet Dentar Marka DentSan Turk, 2500 € i diskutueshem, Aktualisht ne pune

  Shitet Kabinet Dentar si biznes. Aktualisht ne pune, ne sistem.
  Me Te Gjithe Aksesoret Dentar dhe mobiliet.

  Marka DentSan Turk

  2500€ i Diskutueshem.


  Cel 068 21 84 111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dental-Unit-Likya-Integra-Model.jpg_350x350.jpg
S: 795
Madhesia: 15.1 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Shes