kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi per zonen Schengen(Alert)! Pergatitje dokumentacioni dhe sherbime per emigrantet.

  Zyre Ligjore!
  Ju ufrojme sherbime juridike

  1-Keni probleme me hyrjen ne shtetet Europiane? Keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne SIS dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit?

  2-Pėrkthime dhe Legalizime dokumentacioni pėr brenda dhe jashtė Shqipėrisė, Prefekture, Ministri te Jashteme, Ambasade.

  Pėr emigrantėt qė aplikojnė pėr nėnshtetėsi, pėr bashkim familjar, martesė me shtetas/e tė huaj, etj, marrim pėrsipėr pėrkthimin dhe legalizimin e dokumentacionit tė kėrkuar nga institucionet e huaja.

  Nėse e keni tė pamundur ardhjen nė Shqipėri pėr arsye tė ndryshme, ne mund tė paraqitemi pranė gjendjeve civile apo institucioneve Shqiptare pėr marrjen e dokumentacionit tė kėrkuar nga ju, pėrkthim dhe legalizim dokumentacioni pėr brenda dhe jashtė Shqipėrisė.

  Pėr mė shumė informacione na kontaktoni!
  Tel. : 0692569926
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51225167-schengen-zone-yellow-sign-european-customs-area-information.jpg
S: 127
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: th.jpe
S: 63
Madhesia: 7.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161105_155048.jpg
S: 50
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161105_155039.jpg
S: 45
Madhesia: 28.6 KB