devinf.com
kliko

 1. Standart Triplex, Kati 11-te, 300 m², 1.600 Euro (Qender, Blloku Shallvare, perballe Taiwan-it)  Zona/Rruga : Blloku Shallvare, perballe Taiwan-it

  Jepet me qira

  Triplex
  Kati pallatit 11-12-13 / triplex
  Sip per kat: 100m2

  1- dy ambjente te ndara + tualet + air cond.
  2- dy dhoma te medha+ dhome depo + 2 dhoma te vogla + 1tualet me kabine dushi +ac
  3- papafinogo me paorame Tiranen + air c

  Hyrja jepet me qira per banim dhe zyra.
  Cdo kat ka hapesira dhe ndricim te bollshem.
  Pamjet ne cdo dritare te apartamentit jane me panoramike fantastike te Tiranes.

  E pershtatshme per zyra biznesi ne fusha te ndryshme, si: Studio Arkitekture & interier Design Projektim interieresh,
  studio vleresim pasurish te paluajtshme, studio ligjore, klinike - qender masazhi, zyra biznesi etj

  Cmimi qirase: 1.600 eur/muaj (pa taksat e perfshira)

  Id: frml

  069 29 07 920
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 1681
Madhesia: 45.7 KB  

  00355 69 290 79 20
  | ic.immobiliari@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar