kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shitet -Ultrasound ECHO sonoline Siemens g40  ****OKAZION*******
  Echo sonoline Siemens g40 ,pothuaj e paperdorur,eshte blere per arsye trajnimesh dhe shitet pasi eshte mbyllur programi.

  Per me shume ju lutem shikoni specifikimet teknike ne linkun si me poshte .

  http://www.umiultrasound.com/ultraso...s/sonoline-g40

  Nese keni interes na kontaktoni :

  Mob:+355672060257
  Mail:besi.hoxha@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: siemens-g40.jpg
S: 1288
Madhesia: 40.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu