kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tasteire e re profesionale A4 Tech X7 15 eur e diskutuar

  Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7.
  Ttastiere super rezistente e certifikuar "Can be washed" qe mund edhe te lahet me uje dhe nuk ka asnje problem, rezistente ndaj goditjeve apo cdo lloj depertimi te lengshem.
  Ideale per cdo lloj perdorimi si edhe per perdorim per lojra, 8 tasto rezerve ( ngjyre te kuqe ) per zevendesim dhe perdorim gjate lojrave si edhe tastot normale per perdorim punimesh ne kompjuter.
  I perfshire ne kuti eshte celesi per zevendesimin e tastove dhe nje shishe me solucion per pastrim.
  Tastiere e klasifikuar e nivelit profesional per cdo lloj punimi ne kompjuter apo per lojra.

  Cmimi 15 eur i diskutuar.

  Cel 0675299998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A4TechX7.jpg
S: 265
Madhesia: 11.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu