kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shiten paisje spiune video-pergjimi te te gjitha llojeve 3.000 Leke (te vjetra)

  Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (Viber-WhatsApp)
  Dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite.

  Shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (CMIMET TE GJITHA NE LEKE TE VJETRA)

  – ore dore me audio-videokamer 50 dhe 70.000Leke
  – ore dhome me audio-videokamer 70-L
  – kamer wifi, shihet live nga CEL 30L.
  – stilolaps me audio-videokamer 30L.
  – varse robash me audio-videokamer 30L.
  – celes makine me audio-videokamer 30L.
  – kopse kostumi me audio-videokame
  – cakmak me audio-videokamer 30L.
  – usb me audio-videokamer 30L.
  – syze me audio-videokamer 70L.
  – gprs satelitore spiune, per lokalizim 24ore non stop makinen, motorrin, ose qe mos ju humbin femije-te moshuar, qen-mace 70L.
  -mikrofon pergjues ambiental, pergjohet deri 500 metra distance radioja nga mikfrofoni, por pa limit dhe pa nevoje per karte sim, pergjohet ne cdo kohe me ane te radios (radio perfshihet ne cmim) 100L
  – paisje audio pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 70L.
  – paisje video pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 70L.
  – makine e zakonshme llogaritse spiune, me karte sim 200L.
  – pergjues-regjistrues i telefonise fikse,perfekte per pergjim telefonatash ne zyra, piceri, shtepi 30L.
  – rrip pantallonash per meshkuj, me audio-video 200L.
  – maus PC normal, me karte sim pergjuese ambientale 70L.
  – llambe ndricimi spiune “infrared” +24 ore non stop monitorim ambientit me wifi nga pc apo cel 195L.
  – pasqyre dhome me audio-videokamer 70L.
  – sy magjik dere, me videokamer 40L
  – dedektor tymi me audio-videokamer 50L.
  – kollare kostumi me audio-videokamer 180L.
  – k.vizite varet ne qafe me a-v.kamer 50L.
  – kapele me strehe me audio-videokamer 90L.
  – pult televizori me audio-videokamer 90L.

  ***VINI RE***
  BLERJET JANE TE LIGJSHME, POR NUK MBAJME PERGJEGJESI PER MENYREN E REGJISTRIMEVE QE BENI JU:

  Kompetenca e pėrgjimit, nė kushte normale, gjatė hetimeve
  paraprake, realizohet, si mė poshtė:
  Prokurori i kėrkon gjykatės autorizimin pėr tė kryer pėrgjimet e komunikimeve nė vendet private dhe gjykata vlerėson dhe autorizon pėrgjimin me vendim tė motivuar, nenet 221/1 dhe 222/1 tė K. Pr. Penale.

  Prokurori autorizon pėrgjimin nė vende publike, regjistrimin e numrave tė telefonit hyrės e dalės, si dhe pėrdorimin e pajisjeve gjurmuese tė vendodhjes sė personit, neni 222/1, paragrafi dytė, i K. Pr. Penale.

  FALEMINDERIT
  – syze me audio-videokamer 70L.
  – gprs satelitore spiune, per lokalizim 24ore non stop makinen, motorrin, ose qe mos ju humbin femije-te moshuar, qen-mace 70L.
  -mikrofon pergjues ambiental, pergjohet deri 500 metra distance radioja nga mikfrofoni, por pa limit dhe pa nevoje per karte sim, pergjohet ne cdo kohe me ane te radios (radio perfshihet ne cmim) 100L
  – paisje audio pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 70L.
  – paisje video pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 70L.
  – makine e zakonshme llogaritse spiune, me karte sim, 200L.
  – pergjues-regjistrues i telefonise fikse, perfekte per pergjim telefonatash ne zyra, piceri, shtepi 50L.
  – rrip pantallonash per meshkuj, me audio-video 200L.
  – maus kompjuteri normal,me karte sim pergjuese ambientale 70L.
  – llambe ndricimi spiune “infrared” +24 ore non stop monitorim ambientit me wifi nga pc apo cel 195L.
  – pasqyre dhome me audio-videokamer 70L.
  – sy magjik dere, me videokamer 40L
  – dedektor tymi me audio-videokamer 50L.
  – kollare kostumi me audio-videokamer 180L.
  – k.vizite varet ne qafe me a-v.kamer 50L.
  – kapele me strehe me audio-videokamer 90L.
  – pult televizori me audio-videokamer 90L.

  ***VINI RE***
  BLERJET JANE TE LIGJSHME, POR NUK MBAJME PERGJEGJESI PER MENYREN E REGJISTRIMEVE QE BENI JU:

  Kompetenca e pėrgjimit, nė kushte normale, gjatė hetimeve
  paraprake, realizohet, si mė poshtė:
  Prokurori i kėrkon gjykatės autorizimin pėr tė kryer pėrgjimet e komunikimeve nė vendet private dhe gjykata vlerėson dhe autorizon pėrgjimin me vendim tė motivuar, nenet 221/1 dhe 222/1 tė K. Pr. Penale.

  Prokurori autorizon pėrgjimin nė vende publike, regjistrimin e numrave tė telefonit hyrės e dalės, si dhe pėrdorimin e pajisjeve gjurmuese tė vendodhjes sė personit, neni 222/1, paragrafi dytė, i K. Pr. Penale.

  FALEMINDERITKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: silo.jpg
S: 229
Madhesia: 44.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pergjo gjithcka.jpg
S: 130
Madhesia: 33.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cakamku2.jpg
S: 283
Madhesia: 23.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 24131594_1725365814191749_7931415203424712069_n.jpg
S: 117
Madhesia: 44.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: clesi.jpg
S: 395
Madhesia: 28.6 KB
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pergjo gjithcka.jpg
S: 1600
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 24131594_1725365814191749_7931415203424712069_n.jpg
S: 1642
Madhesia: 44.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu