devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent per zyra,2+1, Kati 3, 70 m², (Bllok*)

  Zona/Rruga :Bllok,Prane Palmes se Arte, Internacionali dhe Komuna Parisit

  1-Ambjent,me 5 ndarje,siperfaqe 117 m2,per zyra,ne Bllok,ne rruge kryesore,cmimi 700 euro,me gjithe taksa,,,

  2-Jepet me qera apartament me siperfaqe 70 m2,2+1,kat 3,ne bllok,per zyra,cmimi 350 euro,pa taksa.

  3-Jepet me qera Apartament ,2+1,me siperfaqe 90 m2 ,me oborr,kat 1,Pas Palmes se Arte,per Biznes ose Lokal,cmimi 65000 leke.

  4- Jepet me qera Ambjent me siperfaqe 65 m2,kat 11,per zyra,bosh ose e mobiluar,tek Internacional,cmimi 500 euro.

  5-Jepet me qera Ambjent me siperfaqe 275 m2,kat 2,per Zyra,Call Center,etj,,,ne nje pallat te ri ,Komuna Parisit,kat 1,recepsion dhe pjesa tjeter ne kat 1,cmimi 2000 euro.

  6- Jepet me qera Ambjent me siperfaqe 996 m2,prane Sheshit Willson,cmimi 12 euro/m2.

  Cel;06820131526

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151207_113912.jpg
S: 1401
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151207_113933.jpg
S: 827
Madhesia: 43.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151207_113902.jpg
S: 833
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151207_113946.jpg
S: 811
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151207_114031.jpg
S: 813
Madhesia: 39.4 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com