• Tirane, ofrojme trajnime HR Management Trajnim mbi "Keshillimin e Karrieres"

ProspecTime Consulting organizon trajnim për “Këshillimin e Karrierës” në datat 18-19 Dhjetor 2015
ProspecTime Consulting është një kompani që ofron shërbimet e saj të këshillimit, trainimit, dhe mentorimit në fushën e zhvillimit personal dhe profesional të individëve, bizneseve dhe organizatave.
Individët e interesuar për zhvillimin e karrierës të cilët janë në kërkim të një pune, ose synojnë të ndryshojnë pozicionin e punës, ky është një trajnim i cili ju pajis me informacion të plotë e të nevojshëm për të realizuar nje prezantim sa më dinjitoz e të përshtatshëm.
ProspecTime ndërton karrierën tuaj!
Të njohësh dhe të kuptosh botën e punës në mënyrë që të marrësh vendimet e duhura dhe të bësh karrierë, shpesh është një nga sfidat që takojmë/hasim në tregun e punës. Zhvillimi i karrierës është më shumë se vetëm të vendosni për punën që ju doni. Ka disa hapa të cilët nuk duhen nënvlerësuar, pavaresisht edukimit, eksperiencës dhe formimit tuaj.
Qëllimi i këtij trajnimi është të përgatisë pjesëmarrësit të bëjnë zgjedhjen e duhur dhe të paraqiten sa më denjësisht në tregun e punës.
Përshkrimi i Programit:
• Informacioni përgjithshëm mbi tregun e punës;
• Zgjedhja e drejtimit të karrierës profesionale;
• Rëndësia e CV dhe Letrës së Interesit;
• Përgatitja për intervistat e punës;
• Sekretet e intervistës së punës;
• Ndjekja e rezultatit të intervistës së punës;
Kohëzgjatja: Dy ditë trajnim mbi “Këshillimin e Karrierës”
Regjistrimi: CV, fotokopja e Diplomës Universitare; kopje pasaporte ose karte identiteti. Çertifikatë Pjesëmarrje për “Këshillim Karriere” nga ProspecTime Consulting.
Për informacion të zgjeruar dhe për aplikim:
1. Regjistroni email personal në website. www.prospectime.com
2. Dërgoni email në adresën info@prospectime.com

Cel. : +355682038417
 


Contact WhatsApp
Back
Top