kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shitet Biznesi bar-kafe Kati 1, 300 m² 90.000 €

  Shitet Biznesi i nje Bar-Kafe shume te mire.
  Ambjenti eshte ne katin e pare te nje ndertese dhe ka nje verande te madhe.
  Xhirua e barit eshte standarte dhe shume e kenaqshme.
  Disponon letra te rregullta dhe per veranden pasi eshte me pronesi .
  Kontrata afatgjate dhe qera simbolike pasi investimi eshte bere nga biznesi.

  Per me shume na kontaktoni

  Cel. : 0672000114
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2015-08-15 15.51.28.jpg
S: 339
Madhesia: 62.7 KB