kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Sobe Gazi 8.000 Leke te rinje

  Shes sobe gazi ne gjendje perfekte. E perdorur shume pak vetem 1 muaj.
  Soba ka ngrohje me gas dhe me korente. Soba shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i diskutushem.

  Cel. : 0662672928
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20151129_153108.jpg
S: 695
Madhesia: 19.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20151129_153125.jpg
S: 177
Madhesia: 21.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20151129_153132.jpg
S: 179
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20151129_153202.jpg
S: 179
Madhesia: 17.9 KB