kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Smartphone Lenovo S860 Orgjinal me dy Karta + Kellef 10.000 Leke

  Shes Celular Smartphone Lenovo S860 me dy Karta, punon me cdo lloj Karte ne Shqiperi, me Kutine Orgjinale.
  Orgjinal i perdorur, por ne gjendje shume te mire, njesoj si i ri, eshte perdorur me Kellef dhe Qese mbrojtese per gjithe kohen.
  Nga gjigandi Lenovo me Bateri 4000, mba per nje kohe te gjate.
  Ka te instaluar versionin me te mire te Android 4.4.2, me Google Play.
  Celulari eshte me Kellef, kini dhe nje Kellef tjeter Falas.
  Do merrni: Kutine Orgjinale, Celularin, Karikuesin, Kellefat.

  Te dhenat me poshte ne Anglisht:

  Unlock Phones: Yes
  Recording Definition: 1080P
  Display Color: Color
  Brand Name: Lenovo
  Thickness: Normal(>10mm)
  Design: Bar
  CPU: Quad Core
  Cellular: WCDMA
  Display Resolution: 1280x720
  Touch Screen Type: Capacitive Screen
  Display Size: 5.3
  Lenovo Model: S860
  SIM Card Quantity: Dual SIM Cards
  Release Date: 2014
  RAM: 1G
  Band Mode: 2SIM/Dual-Bands
  CPU Manufacturer: MTK
  Back Camera: 8MP
  Front Camera: 1.6MP
  Talk Time: Up to 5 hours
  ROM: 16G
  Operation System: Android
  Feature: GPS Navigation,Email,FM Radio,MP3 Playback,Touchscreen,Bluetooth,Wi-Fi,Memory Card Slots,Video Player,Gravity Response,Front Camera,Message,HD Video Player,GPRS
  Battery Type: Detachable
  Battery Capacity(mAh): 4000
  Camera Type: Front & Back Camera
  Language:English,Russian,German,French,Spanish,Pol ish,Portuguese,Italian,Turkish,Norwegian,Chinese
  Size: 149.5mm x 77mm x 10.3mm
  Screen LCD Type: IPS
  is_customized: Yes

  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

  Cel. : 0672534432
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Lenovo-S860-Full-Specifications.jpg
S: 1038
Madhesia: 52.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: rsz_ht1ompvffnaxxagofbxx.jpg
S: 466
Madhesia: 51.1 KB