kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart OFERTA BILETASH shkurt mars 2019 VERONA RIMINI PESCARA BARI VETEM 45 Euro +355 694500511

  SUPEROFERTA DUKE FILLIUAR NGA 45 EUR..
  cmimet jane te vlefshme per shkurt mars 2019
  VETEM VAJTJE ALPHA TRAVEL cel +355694500511
  ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
  Italia
  ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
  ✈TIRANE VERONA 55 €
  ✈TIRANE PESCARA114 €
  ✈TIRANE BARI 99 €
  ✈TIRANE RIMINI 133 €
  Shpėrndaje(SHARE) postimin & fito -5€ zbritje nė biletėn e dytė
  ✔Bileta vetem ardhje
  ✔ Te gjitha taxat
  ✔5kg cante dore me permasa (42x32x25cm)
  ALPHA TRAVEL cel +355694500511
  Adresa : Tirane , tek rrugica qe ndodhet ambasada Polake midis burgut ose rajonit nr 3 dhe Rruges se Durresit tek lokali Moncheri e re .
  ✉ :alpha_travel.al@live.com,
  : 069 4500511
  : 0694500511
  Tel. : 355694500511

  Cel. : 0694500511
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: rimini.jpg
S: 421
Madhesia: 111.0 KB  
  ALPHA
  TRAVEL AND TOURS

  adresa:Rruga E Durresit,
  perballe ambasades polake
  Tirane -Shqiperi

  Tel :042237084

  Cel:0694500511
  Apliko Tani, Kliko Ketu