BBD Sh.p.k, distributor zyrtar pėr tregėtimin e markes sė njohur Franck Espresso kėrkon tė punesoj punonjės tė kualifikuar nė pozicionin e Menaxher Shitjesh HORECA Tirane.

Detyrat/Pergjegjėsitė:


 • Ndėrmerr dhe koordinon zhvillimin e plan veprimeve pėr tė rritur shitjet dhe gjetjen e pikave tė reja.
 • Krijon kontakte me bare dhe restorante ku qellimi kryesor eshte prezantimi dhe inplantimi i kafes Franck Espresso.
 • Mban tė dhėna tė sakta dhe pergatit raportet mbi aktivitetin ne zonėn e tij.
 • Ndjek tendencėn dhe lėvizjet nė treg.
 • Asiston nė zhvillimin e planeve vjetore tė shitjeve me objektiva dhe targete tė pėrcaktuara qartė.
 • Menaxhimi i klientėve kryesorė.
 • Raportim me drejtuesit kryesorė tė kompanisė.


Kualifikime/ Kėrkesa:

 • Diplomė e Shkollės sė Lartė, preferohet nė Menaxhim.
 • Minimum 5 vjet eksperience ne fushen shitjes dhe menaxhimit.
 • Eksperience ne menaxhim


Aftėsite:


 • Aftėsi shumė tė mira komunikuese
 • Aftėsi shumė tė mira negociuese
 • Aftėsi analizuese.
 • Aftėsi shumė tė mira pėr tė punuar nė grup.


Raportimi :

Raporton Tek Drejtori I Shitjeve.

Pagesa e kenaqshme,mbi normen e tregut te punes.

Personat e interesuar duhet te dergojne CV ne email: info@bbdshpk.com