• Tirane, ofrojme studime ne USA

usa.al - Study Work Live in United States
Studio. Puno. Jeto Në Shtetet e Bashkuara

Ju ndihmojmë të gjeni shkollën e preferuar, plotësojmë gjithë aplikimet e nevojshme, përgatisim dhe përkthejmë të gjithë dokumentacionin, ndjekim procesin në detaje për të bërë gjithcka të thjeshtë dhe të sigurtë për ju. Dëshironi të ndiqni ëndrrën Amerikane?

Konsulencë për edukimin

Janë mbi 460 universitete në Amerikë, të ndara në 50 shtete dhe që ofrojnë me mijra programe të ndryshme. Ne ju ndihmojmë të gjeni shkollen më të përshtatshme sipas preferencave dhe mundësive ekonomike që keni.

Përgatitje dokumentacioni

Nga plotësimi i aplikimeve deri tek përgatitja e dokumenteve ligjore, ne mbulojmë cdo etapë të procesit për ta bërë atë sa më të thjeshtë dhe praktik. Ne ofrojmë një sherbim tërsorë, 100% legal dhe të garantuar.

Sherbime emigrimi

Pas mberritjes në “tokën e premtuar”, ose pas diplomimit ne do ndihmojmë në vazhdim me konsulencë juridike mbi mundësitë e punësimit dhe qëndrimit në USA e të vazhdimit në procesit të Green Cart-ës.

Bej edukimin që preferon
aty ku dëshiron!

Sistemi Amerikan i arsimit ofron dhjetra oportunitete për të vazhduar studime ekselente , në programe unike dhe tepër të specializuara dhe duke përfituar ndihmë financiar nëprmjet bursave apo financimeve të pjeshme. Nëse doni të interesoheni më tej për këto mundesi, na kontaktoni lirisht.

Adresa:

350 W. Hubbard St.
Suite 460
Chicago, IL 60654
info@usa.al
+1(773) 669-6311
www.facebook.com/usa.albania


Tel. : +1(773) 669-6311
 


Contact
Back
Top