kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Panel diellor 250 W Klas A + rregullator 249 Euro

  Shitet panel diellor per energji elektrike 250 w klas A 24 v.
  Rregullator 12/24v 10 amper

  Paneli perdoret per energji elektrike dhe/ose per te mbajtur baterite ne karikim.

  Cmimi 249 euro

  Per me shume produkte klikoni ne

  www.panelebesi.com
  ose
  Cel. : 069 992 9800
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pnel24ow.jpg
S: 579
Madhesia: 24.5 KB  


  Panele Fotovoltaike
  Rr. Artan Lenja
  Ish Klubi Partizani
  Tirane

  +355 69 992 9800
  Info@PaneleBesi.com
  www.PaneleBesi.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu