Kliko

 1. Standart Tirane, OFERTE shes dritare druri masiv cilesi Gjermane duke filluar nga 7000 lek

  Shes dritare druri masiv te reja, Made in Germany, per shtepi druri, tualete, bodrume, papafingo etj,

  me dopio xham, hapje vertikale dhe horizontale,

  permasat jane:

  -120 cm x 50 cm cmimi 9900 lek
  -100 cm x 50 cm cmimi 8500 lek
  -80 cm x 40 cm cmimi 7000 lek


  Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0682073731

  Faleminderit!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 100_64446666666666.jpg
S: 794
Madhesia: 34.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 100_6437777777777.jpg
S: 411
Madhesia: 21.6 KB