devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Qera RESTORANT PICERI Kati 1, 100 m² Unaza e Madhe. Kom .Parisit.

  Zona/Rruga : komuna e parisit


  Ne nje nga lagjet me te populluara te Tiranes.

  Restorant pizeri. Me qera 400€

  Shitet 150000€ i diskutushem.


  Prane UNAZES se Madhe


  Per me shume ne fb realpizza.tirana

  Adresa fundi i kom.parisit prane kopshtit botanik
  mail. logokristo@gmail.com

  Mbi unazen e madhe.tel: 0696994500 / 0692023400 viber. dhe Ath.00306906471838
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1454845486502.jpg
S: 870
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1454845527608.jpg
S: 620
Madhesia: 40.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160311_104723.jpg
S: 580
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1454845787801.jpg
S: 564
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171128_164933.jpg
S: 183
Madhesia: 36.4 KB