kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, Bejme montime te antenave tokesore dhe satelitore

    MONTOJME ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE,LOKALE,ETJ. MBAJME SUPORTIN DHE GARANCI PER CDO MONTIM Cel. : 0692164444
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  images.jpg
S: 950
Madhesia:  6.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  impianto-antenna-tv-fiorano.jpg
S: 523
Madhesia:  12.8 KB