Kliko

 1. Standart Tirane, Bej montime te antenave tokesore dhe satelitore

  MONTOJ ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE LOKALE ETJ. MBAJME SUPORTIN DHE GARANCI PER CDO MONTIM
  Cel. : 0692164444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 1507
Madhesia: 6.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: impianto-antenna-tv-fiorano.jpg
S: 924
Madhesia: 12.8 KB