kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes radio klasike ILIRIA 9.000 lek

    SHES RADIO KLASIKE ILIRIA E PERSHTATSHME PER KOLEKSIONISTET DHE PER LOKALE.

    Cel. : 0682068388
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  radio iliria.jpg
S: 567
Madhesia:  35.3 KB