kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung S6 64 GB. 36.000 Lek

  Samsung S6 Blue 64 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 36.000 Lek.


  0672040224

  OFERTA
  ✅✅iPhone 5S➡20,000
  ✅✅iPhone 6➡35,000
  ✅✅iPhone 6 64➡40,000
  ✅✅iPhone 6S➡42,000
  ✅✅iPhone 6S 64➡52'000
  ✅✅iPhone 6S+➡51,000
  ✅✅iPhone 7 ➡63,000
  ✅✅Samsung S4➡15,000
  ✅✅Samsung S5➡19,000
  ✅✅Samsung S6➡26,000
  ✅✅Samsung S6 Edge➡33,000
  ✅✅Samsung S6 Edge+➡37,000
  ✅✅Samsung S7➡36,000
  ✅✅Samsung S7 Edge➡46,000
  ✅✅Samsung S8➡66,000
  ✅✅Samsung S8 plus➡73,000
  ✅✅Samsung Note 3➡19,000
  ✅✅Samsung Note 4 ➡26,000
  ✅✅Samsung Note 5➡36,000

  Celularet jane ORIGJINAL.
  Vitrine, tė papėrdorur, tė ardhur nga USA
  🎁 Karikues, kllėf, kufje, xham te pėrfshira
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: S6-12.jpg
S: 415
Madhesia: 58.7 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit