kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane bej montime antenash televizive si satelitore ashtu dhe tokesore

  MONTOJ ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE LOKALE ETJ. MBAJME SUPORTIN DHE GARANCI PER CDO MONTIM

  Cel. : 0692164444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 838
Madhesia: 8.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: parabola.jpg
S: 455
Madhesia: 25.9 KB