kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, -BEJME MONTIME ANTENASH TELEVIZIVE SI SATELITORE ASHTU DHE TOKESORE

  MONTOJME ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE,LOKALE,ETJ. MBAJME SUPORTIN DHE GARANCI PER CDO MONTIM

  Cel. : 0692164444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 687
Madhesia: 8.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: parabola.jpg
S: 368
Madhesia: 25.9 KB