Kliko

 1. Standart Durres Shes Stereo 5cd Panasonik+telekomand 50.000 Lek

  OKAZION SHES STEREO ME MEMORIE 5 CD DHE TELEKOMAND DHE 2 KASAT SI DHE VEND PER 2 KASETA MODEL PANASONIK NDER MARKAT ME PRESTIGJOSE SUPER I FUQISHEM .CMIMI ESHTE 50.000 LEK TE REJA.SHUM PAK I PERDORUR POTHUAJSE I RI.IDEAL PER RESTORANTE LOKALE DHE SHTEPI.KASAT JAN TE LEVISSHME .STEREO KA MBI 50 PROCESE E KOMANDIME .ME TELEKOMANDE MUN TE KOMANDOHET SHUM MIRE DHE ME DISTANCE.MOS HUMBISNI RASTIN. STEREO KA ARDHUR NGA ITALIA. PER KONTAKTIME NE NUMR cel 0693939320  Cel. : 0693939320
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151016_110136.jpg
S: 391
Madhesia: 19.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151016_110159.jpg
S: 176
Madhesia: 21.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20151016_110217.jpg
S: 202
Madhesia: 5.8 KB