kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Akuarim - Okazion !!!

  Shes Akuarim nė ēmim okazion ! Parametrat e akuariumit janė si mė poshtė :
  Gjatėsi- 60 cm
  Gjerėsi- 35 cm
  Lartėsi- 40 cm

  Akuariumi ka filter, pompe oksigjeni si dhe disa aksesore shtese
  dhe ėshtė nė gjendje shumė tė mirė.

  Cmimi: 15.000 lek

  Cel: 0672825895
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170924_122648.jpg
S: 245
Madhesia: 33.7 KB