kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Akuarim - Okazion !!!

  Shes Akuarim nė ēmim okazion ! Parametrat e akuariumit janė si mė poshtė :
  Gjatėsi- 60 cm
  Gjerėsi- 35 cm
  Lartėsi- 40 cm

  Akuariumi ka filter i cili luan edhe rolin e pompes sw oksigjenit
  dhe ėshtė nė gjendje shumė tė mirė.


  Cel: 0672825895

  https://youtu.be/9vohlspOinA">https://youtu.be/9vohlspOinA" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170924_122648.jpg
S: 648
Madhesia: 33.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu