kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje radiologjie OWANDY IMAX TOUCH 3D,, panoramex,cephalometry dhe scaner 3D..30.000 euro

  Tirane, shes pajisje radiologjie OWANDY IMAX TOUCH 3D,, panoramex,cephalometry dhe scaner 3D.30.000 euro.

  Paisja eshte perdorur vetem nje vit dhe eshte blere 65.000 euro e re,eshte brenda garancise dhe 3 vjet te tjera.

  te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel:

  0692087828

  P.S

  Paisja me kete cmim okazion eshte vetem per shitje dhe pagese te menjehershem cash nga ana e bleresit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: owandy 3.jpg
S: 325
Madhesia: 8.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: owandy 4.jpg
S: 302
Madhesia: 15.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: owandy2.jpg
S: 299
Madhesia: 7.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 761
Madhesia: 6.5 KB