devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera Ambjent dhe zyra.

  Zona;Prane shkolles Emin Duraku,ETC-ja.

  1-Jepet me qera ambjent me siperfaqe 20 m2,prane Shkolles,Emin Duraku,kat 1,cmimi 50000 leke.

  2-Jepet me qera Zyre tek ETC-ja,me siperfaqe 36 m2,(FOTO)cmimi 650 euro,i diskutueshem.

  3-Jepet me qera Dyqan me siperfaqe 44 m2,Per cdo lloj Aktiviteti,kat 1ne nje pallat te ri ,ne Don Bosko,prane Filantos,cmimi 20000 leke,ose shitet 60000 euro,me hipoteke.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20120918_110155.jpg
S: 1687
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20120918_110141.jpg
S: 1145
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20120918_110115.jpg
S: 1151
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20120918_110353.jpg
S: 1163
Madhesia: 62.8 KB  


  AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com