kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Oferte, shes Aparat Fotografik Nikon D5100 & 2 Lente - 420 euro

  SHITET aparat Nikon D5100 bashke me 2 lente 50mm f1.8 G dhe 18-55mm. Aparati eshte ne gjendje perfekte dhe vetem pak i perdorur. Vetem 420 euro!!!
  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar.

  Cel: 0698063644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nikon-d5100.jpg
S: 427
Madhesia: 49.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu