kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Nikon D5100 - 240 euro

  SHITET aparat Nikon D5100 bashke me 2 lenten 18-55mm.
  Aparati eshte ne gjendje perfekte dhe vetem pak i perdorur.


  Cel: 0698063644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nikon-d5100.jpg
S: 503
Madhesia: 49.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu