Albacall
Kliko
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend praktike ne Duraj Law Firm

  Duraj Law Firm e zhvillon aktivitetin e saj nė Tiranė, Durres, Elbasan si dhe nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė duke ofruar shėrbime ligjore.

  Studio Ligjore "DURAJ" ofron praktikė pėr kandidatėt me kėto cilėsi:

  1.Tė ketė te pakten diplome te nivelit te pare ose bachelor nė Fakultetin e Drejtėsisė;
  2.Tė ketė dėshirė pėr tė mėsuar;
  3.Njohje tė shkėlqyer tė gjuhės italiane ose angleze;
  4.Pėrdorim shumė tė mirė tė paketės office;
  5.Tė jetė e/i pajisur me lejedrejtimi automjeti;
  6.Tė jetė e/i komunikueshėm;
  7.Orari: 09:00 - 17:00;
  8. Nuk ofrohet pagese.


  Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: info@durajlaw.com.
  Personat e perzgjedhur per intervisten do te kontaktohen nga stafi i Duraj Law Firm.

  Shenim: Duraj Law Firm nuk ofron pagese.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Duraj.jpg
S: 1718
Madhesia: 3.5 KB  

  Web: www.durajlaw.com
  E-mail: info@durajlaw.com
  Fcb: DURAJ LAW FIRM
  Cel: +355 69 27 37 706