1. Standart Tirane, shes Scooter Piaggio Liberty 125cc Viti 2005, 900 Euro

  Ngjyra.....: blu
  KM.........: 54.000

  Shes Piagio Liberty 125 cc.Motorri eshte ne gjendje perfekte dhe me servis te bere.Gomat te dyja te reja dhe me valixhe.

  125 cc,nga mosha 21 vjec e larte nuk ka nevoje per patente motorri.

  Dokumentat dhe siguracioni te paguara deri ne prill 2019.

  Sapo i kam vene dhe xhamin e ri.

  Te interesuarit te tel :

  0697574046

  Cel. : 0697574046
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 003.jpg
S: 2834
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 002.jpg
S: 1350
Madhesia: 35.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 004.jpg
S: 1370
Madhesia: 33.8 KB