kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Transcend USB 3.0 Multi Card Reader - $20 - Importuar nga USA

  http://a-store-al.com/index.php?rout...product_id=375  Super-Speed USB 3.0 interface (also compatible with USB 2.0)
  Supports next-generation memory cards including SDHC UHS-I, SDXC UHS-I, micro SDHC UHS-I, micro SDXC UHS-I, UDMA7 CF and MSXC cards
  Convenient LED Indicator shows data transfer activity
  Supports SD & CF built-in security functions*
  Offers a free download of RecoveRx photo recovery software

  Cmimi: $20
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Transcend Card Reader 1-650x650.jpg
S: 121
Madhesia: 13.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Transcend Card Reader 2-650x650.jpg
S: 56
Madhesia: 13.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Transcend Card Reader 3-650x650.jpg
S: 52
Madhesia: 12.0 KB  


  --
  aStore

  RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

  Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

  E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

  Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.