Ofroj teknik te bardh te re nga gjermania me cmime shum te volitshme
1.lavatrice
2.kuzhina italiane
si dhe gjitha mjetet elektronike
tv,kompjuter,dvd,sdudio,mikro val,telefona kabllor,e shum te tjera te gjitha keto nga firma e mirnjohur "SHARP"
per informata me te hollsishme na kontaktoni ju mirpresim

Email:a.f.v.groop@hotmail.com

Tel. : +37744775994

Cel. : +37744619066