restore4left_4
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung Galaxy Note 4. 26000 Lek.

  Samsung Galaxy Note 4.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci
  Cmimi 26000 Lek.

  OFERTA

  ✅✅iPhone 5 ➡20,000
  ✅✅iPhone 6 ➡35,000
  ✅✅iPhone 6 64 ➡40,000
  ✅✅iPhone 6S ➡42,000
  ✅✅iPhone 6S 32 ➡46,000
  ✅✅iPhone 6S 64 ➡52'000
  ✅✅iPhone 6S Plus ➡52,000
  ✅✅iPhone 7 ➡67,000
  ✅✅iPhone 7 128 ➡72,000
  ✅✅iPhone 7 Plus ➡80,000
  ✅✅Samsung S4 ➡15,000
  ✅✅Samsung S5 ➡19,000
  ✅✅Samsung S6 ➡26,000
  ✅✅Samsung S6 Edge ➡33,000
  ✅✅Samsung S6 Edge Plus ➡38,000
  ✅✅Samsung S7 ➡38,000
  ✅✅Samsung S7 Edge ➡47,000
  ✅✅Samsung S8 ➡68,000
  ✅✅Samsung S8 Plus ➡75,000
  ✅✅Samsung Note 3 ➡18,000
  ✅✅Samsung Note 4 ➡26,000
  ✅✅Samsung Note 5 ➡37,000

  Celularet jane ORIGJINAL.
  Vitrine, tė papėrdorur, tė ardhur nga USA
  🎁 Karikues, kllėf, kufje, xham te pėrfshira
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Note 4.jpg
S: 155
Madhesia: 21.1 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit