kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung Galaxy S5. 16 GB. 17000 Lek

  Samsung Galaxy S5 Blue / Black/ Gold. 16 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohen me xham, kllef, kufje, karikues.
  Fature te rregullt dhe 3 muaj garanci.


  Cmimi 17000 Lek.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung Galaxy S5 Blue Black Gold .jpg
S: 1711
Madhesia: 67.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung Galaxy S5 Blue Black Gold.jpg
S: 895
Madhesia: 90.0 KB  


  🏠 Rr Petro Nini Luarasi 150m mbi shkollėn e baletit
  0672040224 (DYQANI IMPULS)
  🏠Rr e Kavajės pėrballė policisė bashkiake
  0695429777 (DYQANI VERIZON)

  www.celular.al