Jam e ēertifikuar nga Ministria e Mjedisit pėr vlerėsimin e ndikimit nė mjedis dhe rapotet mjedisore.

Ndaj kėrkoj tė jap me qira pėr hartimin dhe raportet e VNM-sė.