kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1 ,30 euro/nata, prane Qendres se Tiranes

  Apartament 2+1 me qera ditore prane Qendres se Tiranes
  Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensore tek Posta Shqipetare.
  Ēdo dhomė ėshtė e pajisur me njė smart TV.
  Secila dhome gjumi ka tualet privat me vaske ose dush dhe bide, me rrobat e banjės dhe pantofla tė ofruara.
  Pėr komoditetin tuaj, ju ofrohen, tharėse flokėsh, peshqire, WI-FI.
  Ndodhet vetem disa metra larg Qendres, Muzeut Kombetar dhe rrugeve kryesore te Tiranes, 13 km larg Aeroportit i Tiranės.

  Cmimi : 30 euro/nata

  Two bedroom apartment for daily rent in the Center of Tirana.
  Located in a new building with elevator near the Albanian Post.
  Each room is equipped with a smart TV.
  Each bedroom has private bathroom with bath or shower and bidet, bath robes and slippers provided.
  For your convenience, you are provided, hair dryer, towels, WI-FI.
  Situated just a few meters from the Centre, the National Museum and the main roads of the city, 13 km from the Tirana Airport.

  Price: 30 euro/night

  Per me shume>http://www.infoexpress.al/property/t...tore-ne-bllok/


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49256559.jpg
S: 414
Madhesia: 20.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49254596.jpg
S: 271
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11880448_1626027517672157_2169047966624634402_n.jpg
S: 260
Madhesia: 21.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 46345229.jpg
S: 232
Madhesia: 21.9 KB  


  Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress