"STUDIO KONSULENCE 94" Ju mbėshtet me cilėsi dhe shpejtėsi :

Pėr veprimet e detyrueshme ligjore me QKB, Organe Tatimore, Dogana, Bashki, Sigurime Shoqėrore dhe nė Institucione tė tjera publike .

Pėr regjistrim fillestar, bashkim, transferim e likujdim tė bisnesit,

Marrje tė licensave dhe autorizimeve tė ndryshme nga Autoritetet pėrgjegjėse.

Konsulencė nė prokurimeve me fondet publike/shoqeri tregtare, regjistrim operatori ekonomik, pergatitje e dosjes elektronike dhe hard copy .

Rregullat e punės sipas Kodit tė Punės nė Republikėn e Shqipėrisė

Asistencė pėr procedurate e aplikimit dhe pajisjes me leje qėndrimi pėr tė huaj.

Blejme kompani ne mbyllje, faliment, borxhe, kuota etj.

Ne zgjerimin e bisnesit ose regjistrimin fillestar te biznesit ne rajon ( Kosove, Mal i Zi, Maqedoni etj.)
Pėr mė shumė mos hezitoni tė na kontaktoni :

http://www.sk94.al/

E-mail :info@sk94.al,

Tel : 042 242 969
Cel : 06920 74 495