kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera apartament Kati 4, 65 m² 35 Euro/nata (Rradhime)

  Zona/Rruga : RradhimeApartamente me verande dhe pamje nga deti.Zona:Rradhime,Vlore ( prane Restorant "Pulebardha")Kapaciteti : deri ne 4 persona.Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte shume te mira dhe nje verande me pamje nga deti.Apartamenti ju ofron gjithshka ju nevojitet per pushimet tuaja si dhe TV,kondicioner etj
  Adresa : https://goo.gl/maps/PJm6D
  Cmimet :Qershor : 45 euro/nate
  Korrik / Gusht : 55 euro/nate.
  Shtator-Maj : 35euro/nate
  Per cdo pyetje apo informacion mund te na shkruani ne inbox ose te na kontaktoni ne numrin e kontaktit..
  Tel. : 00355696670629
  Email: arto891@web.de

  https://www.facebook.com/VacationVlora

  Jeni te mirepritur!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2709.jpg
S: 955
Madhesia: 26.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2800.jpg
S: 398
Madhesia: 44.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2803.jpg
S: 381
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2708.jpg
S: 369
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2867.jpg
S: 374
Madhesia: 13.0 KB